زود ویدیو را بیشتر بشناسید

سایت زود ویدیو به مدیریت سید مجید موسوی به شما کمک خواهد کرد در خصوص بازاریابی ویدیویی تمامی مطالب مربوط به این حوزه را اعم از آموزش، طراحی و سفارش آنلاین ویدیو در اختیار شما قرار گیرد.

 نظر به استقبال چشمگیر و روز افزون کاربران ایرانی به ساخت تیزر تبلیغاتی و محتوای آموزشی بازاریابی ویدیویی، ویدیو مارکتینگ تیم زود ویدیو  بر آن شد تا با تکیه بر تجربیات موفق خود که به مدد اساتید دانشگاه علم و صنعت و فارغ التحصیلان رشته مدیدیت تکنولوژی این دانشگاه، سایت زود ویدیو ZoodVideo را راه اندازی نماید. هدف از برپایی این سایت پاسخگویی به نیاز آموزش، ساخت و تولید ویدیو می باشد.

یکی از مهمترین عواملی که باعث می‌شود شرکتها رشد نکنند، آن است که بر بازاریابی ویدیویی به‌طور موثر کار نمی‌شود. ما به چند روش به شما کمک می‌کنیم:

۱.ارائه محصولات آموزشی جهت ساخت ویدیو های کوتاه بدون دانش فنی و تجهیزات رندرینگ

۲. برگزاری دوره‌های آموزشی در زمینه بازاریابی ویدیویی، آموزش نرم افزار های تدوین، مدیریت محتوا، تبلیغ‌نویسی، و …

۳. مشاوره اختصاصی متناسب با کسب‌و‌‌‌‌‌کار شما

ما جدیدترین و کاربردی ترین علم روز را در زمینه بازاریابی ویدیویی در اختیار شما قرار خواهیم داد.
زود ویدیو یک برند نام آشنا در زمینه تهیه و تولید تیزر های تبلیغاتی می باشد.مخاطبان ما با انتخاب زودیو های تهیه شده توسط تیم زود ویدیو، می توانند محتوای خود را ارسال و بعد از مدت زمان مشخص که بنا به سفارش از یک روز تا یک هفته می باشد ویدیو خود را دانلود نمایند. کیفیت ویدیو های زود ویدیو در بالاترین سطح قرار دارد و تمامی تیزر ها با فرمت FULL HD با رزولوشن ۱۹۲۰×۱۰۸۰ ساخته می شود .سفارش آنلاین تیزر و حداکثر کیفیت ممکن باعث وجه تمایز میان ما و دیگر رقبا شده است. امیدواریم با نمونه کارهایی که ارائه می دهیم رضایت شما را جلب کرده باشیم.

ارتباط با ما

لطفا در صورت داشتن هرگونه پیشنهاد همکاری با ما تماس بگیرید. ما می‌دانیم که همواره در راه پیشرفت به کمک دیگران نیاز داریم و هیچ‌گاه تمامی ایده‌های خوب به ذهن ما نمی‌رسد.
برخی از ایده‌های کنونی وب سایت زود ویدیو، نتیجه اعمال نظرات بازدیدکنندگان بوده است.
اگر پیشنهادی دارید، با ما تماس بگیرید.

ایمیل: zoodvideo@gmail.com
شماره تلفن تماس: ۰۲۱۸۸۹۳۰۹۸۹
شماره فکس: ۰۲۱۸۸۷۸۸۷۵۰

مدیر و مالک سایت زودویدیو: سید مجید موسوی

سوالات متداول

پرسش دوم از سوال های متداول
پرسش اول از سوال های متداول

زود ویدیو